دانشگاه رودهن قطب روانشناسی و مشاوره کشور است

Go down

دانشگاه رودهن قطب روانشناسی و مشاوره کشور است

Post by amirali on Sat Mar 28, 2015 10:07 am.رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رودهن:

دانشگاه رودهن قطب روانشناسی و مشاوره کشور است

خبرگزاری فارس: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن گفت: این دانشگاه دارای سه رشته دکترای مدیریت، روانشناسی و ادبیات فارسی است که در نظام روانشناسی و مشاوره این دانشگاه را قطب کشور اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، علیرضا ایرانبخش پیش از ظهر امروز در جلسه پژوهشگاه حوزه و دانشگاه که با حضور برخی مسئولان برگزار شد، اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن یکی از قدیمی‏ترین واحدهای دانشگاهی است که در سال 1362 تصویب شد و پا به عرصه علمی کشور گذاشت.

وی ادامه داد: در حال حاضر این دانشگاه دارای حدود 20 هزار دانشجو، 403 عضو هیئت علمی تمام ‏وقت، یک‏هزار و 780 حق‏التدریس، هفت دانشکده مصوب و 76 هکتار زمین ملکی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن تصریح کرد: همچنین این دانشگاه بیش از 108 رشته تحصیلی دارد که از این تعداد سه رشته دکترای تخصصی، 18 رشته کارشناسی‏ ارشد و بقیه کارشناسی است.

ایرانبخش افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن در شرف جامع شدن است و بیش از 102 هزار مترمربع ساختمان دارد و همچنین حدود 32 هزار مترمربع ساختمان در حال احداث است.

وی عنوان کرد: بیمارستان 96 تختخوابی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن در حال ساخت بوده و جزو پردیس واحد پزشکی تهران شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن ادامه داد:‌ یکی از مباحثی که می‏تواند موجب آغاز همکاری بین واحدها شود، انعقاد تفاهم‌نامه است.

ایرانبخش افزود: ما می‏توانیم تفاهم‏نامه دوجانبه و سه‏جانبه داشته باشیم و نمایندگانی با اختیارات بیشتر معرفی کنیم تا کارها را به نحو احسن اجرایی کنند.

وی تصریح کرد: نخستین پیشنهاد، انعقاد تفاهم‏نامه در زمینه انجمن علمی تحول در علوم انسانی، قرآن و تحول علوم است که تقاضای عضویت در آن را داریم و سعی می‏کنیم به همه اساتید و اصحاب علمی هم منتقل کنیم و این باعث افتخار است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن همچنین با تأکید بر برگزاری کارگاه‏های آموزشی بین دانشگاه‏های مختلف، گفت: برگزاری کارگاه‏های آموزشی می‏تواند خروجی‏ خوبی داشته باشد.

ایرانبخش تصریح کرد: عضویت در انجمن علمی قرآن و تحول علوم می‏تواند در رابطه با بازسازی فرهنگی خودمان به ما کمک زیادی کند.

وی افزود: بحث تدوین سرفصل‏ها بسیار جالب است و کارگروه‏های تخصصی که در سه رأس این مثلث تشکیل می‏شود، بسیار عالی هستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن افزود: این دانشگاه دارای سه رشته دکترای مدیریت، روانشناسی و ادبیات فارسی است که در نظام روانشناسی و مشاوره این دانشگاه را قطب کشور اعلام کردند.

ایرانبخش با بیان اینکه تحول در علوم انسانی یک ضرورت اجتناب‏ناپذیر و جزو مطالبات مقام معظم رهبری از دانشگاه و حوزه است، گفت: با توجه به اینکه دوسوم رشته‏های دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن علوم انسانی است، می‏تواند در این زمینه خوب وارد شود.

این جلسه با حضور حجت‏الاسلام والمسلمین تاج‏آبادی، اخوان‏فرد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران‏شمال، حمدی معاون دانشجویی و وزیری رئیس دانشکده روان‏شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، شریعت‏پناهی معاون آموزشی این واحد و طاهری مدیر روابط عمومی برگزار شد.
.


cyclops cyclops cyclops cyclops Surprisedamirali
Admin

Posts : 13
Join date : 2015-03-14
Age : 22

View user profile http://psychology.iftopic.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum